026 3421 920 0-5

خدمات امداد خودرو ایران

همکاری مشترک بیمه البرز و امداد خودروی ایران

 

در راستای رفاه بیمه گزاران خودرو ، شرکت بیمه البرز و امداد خودرو ایران در دو رشته بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث قرارداد مشترک منعقد کردند.
 بر اساس این قرارداد، شرکت بیمه البرز در راستای ارایه خدمات تکمیلی به بیمه‌گزاران خود به هنگام صدور بیمه‌نامه بدنه به صورت رایگان و بیمه‌نامه ثالث با تخفیف ۷۰ درصدی کارت اشتراک امداد خودرو ایران ارایه می‌دهد.
براساس قرارداد منعقده فی ما بین این شرکت با امدادخودرو ایران، تمامی بیمه‌گزاران که از ابتدای سال ۱۴۰۰ از شرکت بیمه البرز بیمه‌نامه بدنه خریداری کنند،‌ مشترک امدادخودرو می‌شوند و می‌توانند در صورت تصادف یا خرابی خودرو در داخل و خارج از شهر، به صورت رایگان از خدمات امداد خودرو ایران استفاده کنند.

 خدمات مربوطه شامل انجام خدمات امدادی حمل خودرو از محل حادثه یا خرابی خودرو در داخل شهر یا بین شهری به نزدیک‌ترین تعمیرگاه و انتقال مصدوم در صورت تصادف منجر به جرح به نزدیک‌ترین مرکز درمانی می باشد.

در صورتی که تصادف منجر به جرح و مصدومیت نشده باشد،‌ امداد خودرو ایران موظف است وسیله نقلیه جایگزین برای انتقال سرنشینان به نزدیک ترین محل انتخابی در اختیار زیان‌دیده قرار دهد.

با دریافت بیمه بدنه از شرکت بیمه البرز ، علاوه بر دریافت خدمات بیمه ای ، به راحتی از خدمات 24 ساعته و مطمئن شرکت امداد خودرو ایران نیز بهره مند شوید. بر این اساس ، کلیه متقاضیان خرید بیمه نامه بدنه وسایل سبک(سواری، ون، وانت و موتورسیکلت) می توانند از خدمات متنوع خودرویی در سراسر کشور استفاده نمایند.

حمل رایگان وسایل نقلیه سبک(سواری، ون، وانت و موتورسیکلت) غیرقابل حرکت ناشی از حوادث رانندگی اعم از جرحی و مالی که دارای بیمه بدنه شرکت البرز می باشند به پارکینگ مدنظر بیمه گذار یا عرضه کننده خودرو یا تعمیرگاه مجاز در نزدیکترین شهر تا سقف 60 کیلومتر و در حوادث رانندگی درون شهری حداکثر تا شعاع 50 کیلومتری

انتقال رایگان سرنشینان خودروی تصادفی به مقصد امن

تعویض رایگان زاپاس و پنچرگیری

سوخت رسانی رایگان (هزینه ایاب و ذهاب رایگان، هزینه سوخت برعهده بیمه گذار خواهد بود)

خدمات باتری به باتری رایگان (هزینه تعویض باتری بر عهده بیمه گذار می باشد)

*حق اشتراک سالیانه برای بیمه گذاران بیمه بدنه توسط شرکت بیمه البرز تامین شده و برای استفاده از خدمات امدادخودروایران برای بیمه گذاران بدنه وسایل نقلیه سبک رایگان می باشد.

ارتباط با امداد خودو  096440